top
logo

               

 

Avarijų registravimas (visą parą)

 

Vandentiekio: (8 447) 54 909

Nuotekų tinklų: (8 447) 72 990  

Klientų konsultavimas darbo dienomis

(8 447) 71310

Nuotekų transportavimo paslaugos teikimas

(8 447) 72 990

 

D.U.K.

Prašome pasirinkti klausimo temą

Ieškoti D.U.K.
Peržiūrėti visus D.U.K.

     D.U.K. yra dažniausiai užduodami klausimai. Klausimus galite užduoti tiesiogiai kontaktuose nurodytais elektroninio pašto adresais arba per pagrindinio meniu punktą „Susisiekti su mumis“. Į savo klausimą  atsakymą gausite elektroniniu paštu. Klausimas ir atsakymas bus patalpinti D.U.K. skyriuje.

     Įvadas – pirma geriamojo vandens tiekimo vamzdyno atkarpa, jungianti pagal vandens tekėjimo kryptį vandens tiekėjo eksploatuojamą geriamojo vandens tiekimo infrastruktūrą su abonento (vartotojo) pastato ar teritorijos vidaus geriamojo vandens naudojimo įrenginiais ir geriamajam vandeniui tiekti reikalingomis komunikacijomis. Vandens tiekėjas įvadų neeksploatuoja ir neremontuoja.

     Nuotekų perdavimo riba – vandens tiekimo sutartyje nurodyta nuotekų tvarkymo infrastruktūros vieta, kurioje abonento (vartotojo) išleidžiamos nuotekos perduodamos vandens tiekėjui ir jam tenka atsakomybė už nuotekų tvarkymą. Tais atvejais, kai rašytinė sutartis nesudaryta, nuotekų perdavimo riba laikoma ta vieta, kurioje prasideda vandens tiekėjui nuosavybės teise priklausanti ar kitaip teisėtai valdoma ar eksploatuojama nuotekų tvarkymo infrastruktūra, į kurią patenka abonento (vartotojo) nuotekos.

      Paskutiniu metu gauname gyventojų klausimus ar UAB „Jurbarko vandenys“ tikrina vandens kokybę pas gyventojus. Pranešame gyventojams, kad UAB „Jurbarko vandenys“ neskambina gyventojams ir nesiūlo patikrinti vandens kokybės. UAB „Jurbarko vandenys“ neturi laboratorijos geriamojo vandens kokybei tikrinti.


bottom